Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ ftth fast connector ] eşleşme 129 Ürünler.
SC UPC APC 0,9mm 2,0mm 3,0mm Bağlantı Fiber Optik Patch Cord Pigtail için
| Bağlayıcı Tipi: | SC |
|---|---|
| Parlatma tipi: | UPC APC |
| Ekleme Kaybı: | 0.2dB |
SC/UPC - SC/UPC FTTH Tek Modlu 2 Çekirdekli Fiber Optik Drop Yama Kablosu
| Bağlayıcı 1: | SC/UPC çift yönlü |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC/UPC çift yönlü |
| Kablo uzunluğu: | 3m, 5m, özelleştirilmiş |
FTTH Drop Fiber Patch Kablo SC To SC Alev Geri Dayanıklı Düşük Duman Sıfır Halogen
| Bağlayıcı 1: | SC/UPC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC/UPC Simpleks |
| Elyaf Tipi: | Tek mod |
FTTH Düşürme Fiber Optik Yama Kablosu SC/APC-SC/APC Tek Modlu Simplex Siyah Renk LSZH Kablo
| Bağlayıcı: | SC/APC |
|---|---|
| Mod: | Tek mod |
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber |
FTTH FC SC LC ST Fiber Optic Quick Connector FAC Fiber Fixed Length Tools
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Renk: | Siyah, mavi |
| Başvuru: | FTTH, CATV işlemi |
FTTH Drop Kablo Stripper / Fiber Optic Aletleri Drop Kablo Crimping Aletleri CP-FB01 FTTH CATV
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Uygulama: | FTTH, CATV |
| Boyut: | 30x110x20 mm |
ODM MPO MTP Yama Kablosu 8 Çekirdek LC / UPC Tek Modlu G652D FTTH GPON için Dayanıklı
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
|---|---|
| Çekirdek: | 9/125 |
| bağlayıcı: | MPO |
19 inç 2U 48 Port SC Simplex LC Duplex Fiber Optic Patch Panel Kutusu Soğuk Çelik Yapısı ile
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*2U |
4U çekmece Tipi 96 Port Rack Mount Fiber Optic Termination Box 485*300*4U Boyutları ile
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*4U |
1x32 PLC Fiber Optik Bölücü Mini 0.9mm 1.0 m Pigtail SC / APC Splitter Kutusu Kapatma Için
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |

