Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ ftth fast connector ] eşleşme 129 Ürünler.
Viettel FTTH SC APC Fiber Optik Hızlı Konektörler Uzunluğu 55mm Fiber Gerginliği 4N
| P/N: | KCO-FC-55-SCA |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.3dB |
Fiber Optic Field Assembly Connector SC / APC High Efficiency For 3.0 MM Cables
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3.0mm FTTH kablosu, 3.0mm kapalı kablo |
| Renk: | Yeşil |
Çok Modlu MM Bej Fiber Optik Hızlı Konektör SC UPC Saha Montaj Konnektörü
| P/N: | KCO-SC-MM-60 |
|---|---|
| Renk: | Bej |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
SC / UPC Drop Cable Fiber Optic Quick Connector Fast Connect FC LC SC Customized
| Bağlayıcı Türü: | FC, LC, SC |
|---|---|
| Ambalaj: | 10 adet/paket |
| Kablo kullanılabilir: | saplama kablosu, iç mekan kablosu (0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm dahil) |
KCO-L925B SC APC UPC FTTH Bırak Kablo Mekanik Ekleyici
| P/N: | KCO-L925B |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Yuvarlak Boot Uçuş SC APC UPC Optik Fiber Hızlı Bağlantı
| P/N: | KCO-YTTC-1 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
FTTH Çözüm Ürün SC UPC APC Hızlı Alan Montaj Bağlantısı 50mm
| Tip: | HIZLI SC |
|---|---|
| Renk: | Mavi siyah |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Mavi SC UPC Fiber Optic Hızlı Bağlantı 2.0mm 3.0mm FTTX Çözüm Ürünü
| Tip: | HIZLI SC |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
LC APC Hızlı Alan Montaj Fiber Optic Hızlı Bağlantı 55mm 60mm
| Tip: | HIZLI LC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Yeşil 2.0mm 3.0mm FTTX SC APC alan yerleştirilebilir fiber optik hızlı konektör
| Tip: | HIZLI SC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |

