Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical fiber attenuator ] eşleşme 176 Ürünler.
2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment
| Bağlayıcı Türü: | LC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
Tek Modlu Yama Kablosu Fiber Optik APC Fiber Zayıflatma Konektörü 10dB 15dB
| Bağlantı tipi: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
Veri Merkezi İçin Fiberler Optik MPO Zayıflatıcı 8core 12core 16core 24core 36core Kadın Erkek
| Bağlayıcı türü: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı aralığı: | 1dB'lik ~ 30dB |
| Zayıflatıcı türü: | Erkek - kadın tipi |
YOFC G657A1 EasyBand Bending Sensitive SM Fiber Core Optik Kablo için Çıplak Optik Fiber Spool
| Material: | Optical Fiber |
|---|---|
| Name: | Optica Bare Fiber |
| Uzunluk: | 50.4km |
MGTSV Madencilik Fiber Optik Kablo 2km ~ 3km Her Rulo Açık Mavi Renkli
| Malzeme: | PE, alev geciktirici |
|---|---|
| Adı: | Dış Saha Fiber Optik Kablo |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
Alev - Geciktirici Optik Fiber Kablo, Suya Dayanıklı Örgülü Gevşek Tüp 96 Çekirdek
| Malzeme: | PE, Alev geciktirici |
|---|---|
| Adı: | Açık Alan Fiber Optik Kablo |
| Uzunluğu: | Her rulo 2km ~ 3km |
Taktik 2 Fiber 4 Çekirdekli Optik Fiber Kablo FTTA 4.8mm Kapalı Açık Alan TPU LSZH Zırhsız
| Malzeme: | PVC, LSZH, TPU |
|---|---|
| Adı: | Dış Saha Fiber Optik Kablo |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
SC / UPC SM Fiber Optic Attenuator , Fixed Optical Attenuator 55dB 65dB
| Connector type: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, Adapter |
0dB'den 30dB'ye kadar ayarlanabilir fiber optik attenuator ST FC LC SC
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Ayarlama |
LC APC Optik Fiber Tekli Pigtail Optik Fiber / Fanout LC Pigtail Fiber Optik Konnektörler
| Bağlayıcı: | LC/APC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | LSZH,... |

