Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical fiber attenuator ] eşleşme 176 Ürünler.
Metal olmayan hava üfleyen optik fiber kablosu PE kablosu fiber optik patch kablosu
| Malzeme: | PE |
|---|---|
| Adı: | Dış Kanal Kablosu |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
FTTx/MDU Optical Fiber OTDR Tester Fiber Optic Tools Max-710B
| Modeli: | Maksimum-710B |
|---|---|
| Dinamik aralık: | 37 dB'ye kadar |
| Kısa Mesafe Çözünürlüğü: | 5 cm |
ST UPC Single Mode Fiber Optic Attenuator 1dB - 30dB For Local Area Networks
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Bölme tipi, adaptör |
LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB
| Bağlayıcı Türü: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Bölme tipi, adaptör |
GYFTY Metal olmayan Doğrudan gömülme optik fiber dış kablo G657A1
| Malzeme: | PE |
|---|---|
| Adı: | GYFTY |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
IEC Standard Ceramic Fiber Sleeve / Zirconia Sleeve For Fibers Optical Adapters
| P/N: | KCO-sleever |
|---|---|
| Diameter: | 1.25mm, 2.5mm |
| Fiber mode: | Single mode, multimode |
Elite Optik MPO MTP Yama Kablosu Zayıflatıcı Plastik 8 12 24 Çekirdekli 5dB Sarı Renk
| Bağlayıcı türü: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı aralığı: | 1dB'lik ~ 30dB |
| Zayıflatıcı türü: | Erkek - kadın tipi |
Erkek - Bayan Fiber Optik Zayıflatıcı MPO APC 1dB 3dB 5dB 10dB 15dB 20dB Küçük Boy
| Bağlayıcı türü: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı aralığı: | 1dB'lik ~ 30dB |
| Zayıflatıcı türü: | Erkek - kadın tipi |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Bağlayıcı: | FC/APC tekli mod |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber (12 renk) |
| Kapak: | LSZH |
Açık hava tüm dielektrik kendi kendine destekleyici SM G652D 12fo 96fo Fiber Optic Kablo ADSS
| Malzeme: | PE, AYPE, YYPE |
|---|---|
| Adı: | Açık hava fiber optik kablosu |
| Uzunluk: | Her rulo 3 ~ 5 km |

