Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical fiber attenuator ] eşleşme 176 Ürünler.
FC APC Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı 100G 50GHz Pasif ABS Modülü
| paket: | ABS Kutusu |
|---|---|
| Kanal numarası: | 16 Kanal |
| lif türü: | Tek mod |
Taktiksel zırhlı optik fiber kablosu FTTA 7.0mm G657A Sahil Ordusu Askeri TPU LSZH
| Material: | PVC, LSZH, TPU |
|---|---|
| Name: | Outdoor Field Fiber Optic Cable |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
5dB 15dB 20dB 25dB 30dB SC Erkeğe Kadına Hibrit Fiber Optik Attenuator Adaptörü
| Bağlayıcı Tipi: | SC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
Network Fiber Optic Loopback Plug Attenuator 1 - 20 dB for 40G 100G QSFP
| Type: | MPO, MPO/APC |
|---|---|
| Attenuation range: | 1~20dB |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Mutifiber 12fo'dan 144fo'ya kadar hava ile üflenen mikro kanal jetting fiber optic kablosu
| Malzeme: | PE |
|---|---|
| İsim: | Dış Kanal Kablosu |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| Bağlayıcı: | SC/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
MTP MPO Fiber Breakout Cable Loopback
| Type: | MPO, MPO/APC |
|---|---|
| Attenuation range: | 1~20dB |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Tek Mod Mono Mod Çok Mod Fiber Optic Patch Cord SMA Fiber Optic Kablo Metal Ferrule
| Bağlayıcı 1: | SMA |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SMA, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | dubleks, tek taraflı |
SC UPC APC 12 renk PVC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu FTTH Fiber Eve SC Tipi
| Bağlayıcı: | SC/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |

