Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ planar lightwave circuit splitter ] eşleşme 65 Ürünler.
Mini Fiber Optik Plc Splitter 1x8 Dayanıklılık Boru Tipi Malzeme Düşük Ekleme Kaybı
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*8 1x8 |
Yüksek Kararlılık Bloksuz Fiber Optik Bölücü PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC / APC 1x4
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*4 1x4 |
1x32 PLC Fiber Optik Bölücü Mini 0.9mm 1.0 m Pigtail SC / APC Splitter Kutusu Kapatma Için
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
FC / UPC Single Mode 1310/1550nm Fiber Optic Splitter , Dual Windows 1*2 FBT Coupler Splitter
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Paket Yöntemi: | paslanmaz çelik boru, ABS kutusu |
| Kablo çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
LC SC FC Multimode Fused 1x2 Fiber Optic Splitter MM FBT Coupler
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | <1,0m |
| Kablo Çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
2.0mm SM FBT Coupler Single Mode 1*2 Fused Fiber Optic Splitter With SC / UPC Connector
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | 1.0m |
| Kablo Çapı: | 2.0mm |
SC / APC Single Mode Dual Windows FBT Splitter 1*2 G657A SM Coupler
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | 1,5m |
| Kablo Çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
LSZH PLC Fiber Optic Splitter 1X4 Corning SMF-28e Fiber Planar Waveguide
| Tip: | 1x4 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1.0m~2.0m |
| Kablo çapı: | 0,9 mm |
Lszh Cover 1x4 2x4 G652D Fiber Optic Splitter With 0.3m Cable Length
| Tip: | 1x4, 2x4 |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
1x8 2x8 Optical PLC Splitter , Optical Fiber Splitter Low insertion loss
| Tip: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo çapı: | 0,9 mm |

