Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ planar lightwave circuit splitter ] eşleşme 65 Ürünler.
Optical Fiber Splitter 2X8 / Fiber Optic Splitter Loss Fiber To The Home Type
| Type: | 2x48 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
Cable Television 1x32 Port Rack Mount Splitter Passive ABS Box , Optical Splitter Loss
| Tip: | 1x32 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
LC APC Fiber Optic Coupler Splitter 1x64 ABS Module, GPON Optical Splitter
| Tip: | 1x64 |
|---|---|
| Connector: | SC/UPC,LC/APC or customized |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
CATV PLC Fiber Optic Splitter Coupler 2x16 Plastic Module SC UPC Connector
| Type: | 2x16 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, SC/UPC |
| Kablo çapı: | 1.4dB |
SC / APC Fiber Optik Bölücü Raf Montaj Patch Panel 1U Alüminyum Alaşım 1x64
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 1U |
| Ayırıcı tipi: | ABS Kutu Tipi |
1x2 Multimode OM3 Fiber Optic Cable Splitter , customized ABS Box PLC Splitter
| Tip: | 1xn, 2xn |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
Bloksuz Tip Optik Fiber PLC Splitter 1x16 SC / APC Adaptörlü Yüksek Mukavemet
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
Fiber to The Point 1x16 Fiber PLC Splitter For Fiber Optic Cable Corning
| Tip: | 1x16 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | LC/APC,SC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
16.2dB Insertion Loss Fibre Optic Splitter Gigabit Passive Optical Network ABS 1 x 8
| Tip: | 1x8 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/UPC,LC/UPC veya özelleştirilmiş |
| Elyaf: | 50/125 um veya 62,5/125 um SMF-28e veya müşteri tarafından belirlenir |
FTTH Fiber Optic ABS Box PLC Splitter / Corning Optical Fibre Splitter 1 x 4 Type
| Tip: | 1x4 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | LC/APC, FC/UPC veya özelleştirilmiş |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |

