Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ planar lightwave circuit splitter ] eşleşme 65 Ürünler.
Low Loss Fiber Optic Splitter 1X2 FTTH with FC UPC Corning Fiber Connectors
| Tip: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | FC/UPC,SC/APC,SC/UPC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
LC APC Bağlantısı PLC Fiber Optic Splitter Modülü 2x32 2:32 Corning Fiber ABS Kutusu Tipi
| Tip: | 2x32 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, SC/UPC |
| Tekdüzelik (Maks.): | 2.5 dB |
GPON EPON FTTH 1x8 Multimode Fiber Optic Splitter , OM3 Optical Fiber Coupler 50/125
| Tip: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
FC / APC Single Mode 1310/1550nm Dual Windows Fiber Optic 1*2 Fused Coupler
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | <1,0m |
| Kablo çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
Filter Wavelength Division Multiplexer FTTH/FTTx 1310/1550/1490nm EPON FWDM Filter WDM
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Paket Yöntemi: | paslanmaz çelik boru, ABS kutusu |
| Kablo çapı: | 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm |
LC / APC Dubleks 2 * 16 G657A2 Optik Fiber PLC Bölücü LGX Kutusu
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 1U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
ODF Fiber Optik Bölücü 3U 4U Yama Paneli Dağıtım Çerçevesi Çelik Bant Alüminyum Alaşımlı
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3u |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
4U Rafa Monte Edilebilir Fiber Optik Bölücü ODF Patch Panel 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 LGX Tipi
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
Corning Single Mode 1:16 Fiber Optic Splitter 1-16 Rack Mount SC / APC Bağlantısı
| PDL: | 0.2dB |
|---|---|
| il: | 13,5 dB |
| Liman: | 1 ila 16 |
1:8 Fiber Optik Kablo Ayırıcı PON Rack Montajlı Yama Paneli 1'e 8 Port SC APC UPC FC UPC
| Tip: | 1U Raf montaj tipi |
|---|---|
| il: | 10.2 dB |
| Liman: | 1 ila 8 |

