Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ abs box plc splitter ] eşleşme 185 Ürünler.
ABS Modüler Tek Mod SC/APC 1x8 1*8 1:8 Fiber Optica PLC Splitter
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
1x4 1:4 1*4 Kaset yuvası Tipi ABS Kutusu PLC Splitter LGX Fiber Optic Splitters
| Paket türü: | LGX uç tipi |
|---|---|
| Pigtail uzunluğu: | 0.3m |
| Ayırıcı tipi: | 1*4 1x4 1:4 |
CATV PLC Fiber Optic Splitter Coupler 2x16 Plastic Module SC UPC Connector
| Type: | 2x16 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, SC/UPC |
| Kablo çapı: | 1.4dB |
Corning PLC Fiber Optic Splitter 2x4 ABS Module with LC / APC Connector
| Tip: | 2x4 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC,SC/UPC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
FTTX PLC Fiber Optic Splitter 1x2 2x2 / G657A Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter
| Tip: | 1x2 |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
Blockless 0.9 mm Fiber Optic Splitter 1X8 Un-connectorized With Fan Out Kits
| Tip: | 1x8 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1.0m~2.0m |
| Kablo çapı: | 0,9 mm |
SC Adaptör Fiber Optic Splitter 1X32, Fiber Optic Splitter 1:32 GPON
| Bağlayıcı: | SC/UPC veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| il: | 16.5db |
| RL: | > 55dB |
1 x 16 Blockless Low PDL Passive Optical Splitter Fiber Optic G675A , FTTH Splitter Insertion Loss
| Tip: | 1x16 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1,0 m, 1,5 m |
| il: | < 14.0dB |
1xN 2xN PLC Fiber Optic Splitter Bare Fiber Adapter For Local Area Networks
| Tip: | 1xn, 2xn |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1,0 m, 1,5 m |
| PDL: | <0.2dB |

