Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ abs box plc splitter ] eşleşme 185 Ürünler.
Açık Suya Dayanıklı Fiber Optik Bölücü Terminal Erişim Kutusu OptiTap Mini SC H Konnektör
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Renk: | Siyah |
FTTx Ağları için ABS+PC Malzemeli ve OptiTap Mini SC Konnektörlü 10 Port Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Renk: | Siyah |
Çok Modlu OM3 Fiber Optik Bağlayıcı Bölücü 1X 2 1 X 4 1 X 8 SC LC FC ST Konnektör
| İsim: | Fiber Optik Çoğaltıcı Ayırıcı |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0metre |
| Ayırıcı tipi: | 1*8 1x8 |
16.2dB Insertion Loss Fibre Optic Splitter Gigabit Passive Optical Network ABS 1 x 8
| Tip: | 1x8 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/UPC,LC/UPC veya özelleştirilmiş |
| Elyaf: | 50/125 um veya 62,5/125 um SMF-28e veya müşteri tarafından belirlenir |
Low Loss Fiber Optic Splitter 1X2 FTTH with FC UPC Corning Fiber Connectors
| Tip: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | FC/UPC,SC/APC,SC/UPC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
1 x 32 Blockless PLC Planar Lightwave Circuit Splitter with FC UPC Connector
| Tip: | 1x32 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1,5m |
| il: | < 17.0dB |
Dayanıklı Mini Tüp Fiber Optik Kablo Splitter 1x2 PLC 0.9mm 1.0 m LSZH SC / APC LC / APC
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*2 1x2 |
Yüksek Kararlılık Bloksuz Fiber Optik Bölücü PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC / APC 1x4
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*4 1x4 |
LSZH PLC Fiber Optic Splitter 1X4 Corning SMF-28e Fiber Planar Waveguide
| Tip: | 1x4 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1.0m~2.0m |
| Kablo çapı: | 0,9 mm |
Telekomünikasyon Şebekeleri Fiber Optik Terminal Kutusu / Dış Mekan Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |

