Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ abs box plc splitter ] eşleşme 185 Ürünler.
FTTx Ağları için 1*8 PLC Ayırıcı ile 12 Port Dış Mekan IP65 Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0212X |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Su geçirmez IP65 Fiber Optic Terminal Kutusu 12 Fiber Kapasitesi ve kolay kurulum için 1x8 PLC Splitter
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
1x2 PLC Ayırıcı ile 10 Çekirdek Önceden Bağlantılı Fiber Optik Terminal Kutusu, FTTx Ağları için TCO'yu %15-30 Oranında Azaltır
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Renk: | Siyah |
PLC 1x32 1:32 1*32 PLC Optik Bölücü Mini Çelik Tüp SC Bağlantısı 0.9mm LSZH
| Paket türü: | Mini Tüp |
|---|---|
| Pigtail uzunluğu: | 1,0 m, 1,5 m |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
16 Port Fiber Optic Termination Box, 1x16 PLC Splitter Kapasitesi ve Huawei Mini SC Bağlantısı ile FTTx Ağları
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-NAP-0216S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
KCO-H0848-SZ Su geçirmez optik fiber splitter splice kabı 16fo 32fo 1*16 1*32
| türü: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 8 Bağlantı Noktası |
| Kablo çapı: | 8.0~18.0mm |
FTTH Ağları için 320x240x100mm Boyutunda Dış Mekan Fiber Dağıtım Kutusu, 1x16 PLC Ayırıcı ve Duvar/Direk Montaj
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
1x32 PLC Fiber Optik Bölücü Mini 0.9mm 1.0 m Pigtail SC / APC Splitter Kutusu Kapatma Için
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
Optical Fiber Splitter 2X8 / Fiber Optic Splitter Loss Fiber To The Home Type
| Type: | 2x48 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
LC APC Fiber Optic Coupler Splitter 1x64 ABS Module, GPON Optical Splitter
| Tip: | 1x64 |
|---|---|
| Connector: | SC/UPC,LC/APC or customized |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |

