Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ abs box plc splitter ] eşleşme 185 Ürünler.
Corning Single Mode 1:16 Fiber Optic Splitter 1-16 Rack Mount SC / APC Bağlantısı
| PDL: | 0.2dB |
|---|---|
| il: | 13,5 dB |
| Liman: | 1 ila 16 |
FTTH GPON 1:16 Fiber Optik Ayırıcı 1X16 Tek Modlu Kablo LGX Kaset
| RL: | > 55dB |
|---|---|
| il: | 13.5 dB |
| Elyaf Tipi: | tek modlu G657A1 Corning Fiber veya özelleştirilmiş |
1:64 LGX Modülü G657A Fiber Optik Ayırıcı FTTH GPON PON 1x64 Port
| Elyaf Tipi: | Tekli mod G657a1 |
|---|---|
| il: | 20,5dB |
| RL: | > 55dB |
1:8 Fiber Optik Kablo Ayırıcı PON Rack Montajlı Yama Paneli 1'e 8 Port SC APC UPC FC UPC
| Tip: | 1U Raf montaj tipi |
|---|---|
| il: | 10.2 dB |
| Liman: | 1 ila 8 |
Planar Waveguide 1x2 PON GPON Splitter Optical Fiber 0.9mm 1.5m LSZH
| Tip: | 1x2 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC, FC/APC, SC/UPC, LC/UPC veya özelleştirilmiş |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
Lszh Cover 1x4 2x4 G652D Fiber Optic Splitter With 0.3m Cable Length
| Tip: | 1x4, 2x4 |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
PLC için ODF Fiber Optic Splitter 3U 4U Patch Panel Distribution Frame
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
4U Rafa Monte Edilebilir Fiber Optik Bölücü ODF Patch Panel 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 LGX Tipi
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
GPON EPON FTTH 1x8 Multimode Fiber Optic Splitter , OM3 Optical Fiber Coupler 50/125
| Tip: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
Küçük Boyut 0.3m Uzunluk 1x4 Fiber Optik Ayırıcı, Terminal ODF ODB Kutusu için SC/APC Konnektörlü
| Paket türü: | LGX kutusu |
|---|---|
| Uzunluk: | 0.3m |
| Ayırıcı tipi: | 1*4 1x4 |

