Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ abs box plc splitter ] eşleşme 185 Ürünler.
FC / UPC Single Mode 1310/1550nm Fiber Optic Splitter , Dual Windows 1*2 FBT Coupler Splitter
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Paket Yöntemi: | paslanmaz çelik boru, ABS kutusu |
| Kablo çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
LC SC FC Multimode Fused 1x2 Fiber Optic Splitter MM FBT Coupler
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | <1,0m |
| Kablo Çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
2.0mm SM FBT Coupler Single Mode 1*2 Fused Fiber Optic Splitter With SC / UPC Connector
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | 1.0m |
| Kablo Çapı: | 2.0mm |
SC / APC Single Mode Dual Windows FBT Splitter 1*2 G657A SM Coupler
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | 1,5m |
| Kablo Çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
ODF Dağıtım Fiber Optik Sonlandırma Kutusu OM4 OM5 1U 24 Port Dönen Ekleme Rafa Monte Patch Panel
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
132 SM G652D ABS Modülü Pasif 1x32 Fiber Optic PLC Splitter
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
1:8 Modüler Tipi SC/APC 2.0mm 1.5m ABS Kutusu 1x8 1*8 Fiber Optical PLC Splitter
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
1x32 1*32 1:32 PLC Fiber Optic Splitter SC APC Konektör ABS Kutusu Türü Pasif Bileşenler
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Pigtail uzunluğu: | 1,0 m, 1,5 m |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
Cable Television 1x32 Port Rack Mount Splitter Passive ABS Box , Optical Splitter Loss
| Tip: | 1x32 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
SC APC Konnektörlü Düşük PDL 1x3 PLC Splitter Mini Bloksuz Tüp Tipi
| Paket Tipi: | Mini Bloksuz Tüp Tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m, 1.5m, 2.0m |
| Bölücü Tipi: | 1*3 1x3 |

