Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic breakout cable ] eşleşme 76 Ürünler.
12 çekirdekli 24 çekirdekli LC Adaptörü MPO MTP Fiber Optic Connector Patch Panel için Modüler Kaseti
| Bağlayıcı 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/UPC, LC/APC veya özelleştirilmiş |
| Boyut: | 480x245x1U |
MPO / APC Fiber Optik Kablo Adaptörü Tek Mod Simplex Yüksek Dönüş Kaybı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Dayanıklılık: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Menekşe Pembe Renk Tam Flanşlı Kadın OM4 MPO MTP Yama Kablosu Fiber Optik Adaptörler
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Dayanıklılık: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Network Fiber Optic Loopback Plug Attenuator 1 - 20 dB for 40G 100G QSFP
| Type: | MPO, MPO/APC |
|---|---|
| Attenuation range: | 1~20dB |
| Insertion loss: | 0.2dB |
40G Fiber MPO MTP Patch Cord FC APC 12 Optical Fiber Jumpers
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | FC/APC |
| Fiber: | 12 fibers |
FC / UPC Konnektör Tek Modlu 12 Fiber 24 Çekirdek Breakout Fiber Optik Pigtail
| Bağlayıcı: | FC/UPC tekli mod |
|---|---|
| Çekirdek: | çoklu fiber 24 fiber |
| Kapak: | PVC |
Elite MPO 16core FC/UPC Optik Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua LSZH 16 Fiber
| Bağlayıcı: | MPO |
|---|---|
| Fiber: | MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
LSZH Sarı MPO MTP Yama Kablosu 8 Çekirdek 12 Fiber Tek Modlu G657A2 Özelleştirilmiş Uzunluk
| bağlayıcı: | MPO / APC |
|---|---|
| Fiber: | OS1 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
8 çekirdek 12 çekirdek 24 çekirdek MPO MTP Optik Fiber Patch Cord SM 9/125 Tek Mod LSZH Tip A / B / C
| Bağlantı: | MPO/APC |
|---|---|
| Fiber: | OS1, OS2 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm OS1 OS2 LSZH
| Ürün Adı: | MPO fiber optik gövde yama kablosu |
|---|---|
| Bağlantı: | MPO |
| Fiber: | SM, MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |

