Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic breakout cable ] eşleşme 76 Ürünler.
Multimode MPO MTP Yama Kablosu Fiber Optik Adaptör OM3 OM4 OM5 0.3dB Dayanıklılık
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Dayanıklılık: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu 144 Core 1U MPO MTP Raf Tipi Yama Paneli
| konektörü 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| konektörü 2: | LC / UPC, LC / APC veya özelleştirilmiş |
| Boyutu: | 480x245x1U |
Tight Buffer Breakout Fiber Optic Cable GJFPV , Duplex Zip Cord Fiber Optic Cable
| Material: | LSHZ, PVC |
|---|---|
| Name: | Breakout Tight Buffer Optical Cable, GJFPV |
| Length: | 2km~3km each roll |
FTTA OM3 3.0mm Fiber Optic MPO MTP Patch Cord To 8 FC UPC , MPO Trunk Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | FC/UPC single mode |
| Wave length: | 1260~1650nm |
CATV 100G MPO MTP Patch Cord to 12 FC UPC Active Device Termination
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | FC/UPC single mode |
| Fiber: | 12 fibers |
Single Mode MPO MTP Patch Cord 8 Cores LC 10G OM3 Patch Cord
| Type: | MPO, MTP |
|---|---|
| Other type: | LC, LC/APC, FC, FC/APC, SC, SC/APC |
| Cores no.: | 8 cores, 12 cores, 24 cores, ... |
MPO Breakout Cable Fan Out Kits Fiber Optics LC FC SC Type LSZH pink Cover
| Type: | MPO, MTP |
|---|---|
| Other type: | LC, FC, SC |
| Mode: | Single mode 9/25 |
0.2dB Ekleme Kaybı MPO MTP Yama Kablosu 3m 5m 10m 50/125 Çekirdek LSZH Menekşe
| bağlayıcı: | MPO |
|---|---|
| Modu: | Muti Modu OM4 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
FTTA Telekom İstasyonu CPRI DLC Zırhlı Koruma Fiber Optic Patch Cord
| Kablo kapağı: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kablo Rengi: | Siyah |
| Kablo uzunluğu: | 1m, 50m, 100m veya özelleştirilmiş |
Tek Modlu Breakout Fiber Optik Kablo MPO / APC'den 12 LC / UPC OS2 G652D 2.0mm PVC'ye
| konektörü 1: | MPO / APC |
|---|---|
| konektörü 2: | LC / UPC |
| Fiber: | 12 lifler |

