Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic breakout cable ] eşleşme 76 Ürünler.
Tek Modlu Yama Kablosu Fiber Optik APC Fiber Zayıflatma Konektörü 10dB 15dB
| Bağlantı tipi: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
MPO MTP Fiber Optik Yama Paneli, 144 Fiber 12 Çekirdek Optik Fiber Düzeltme Kablosu
| konektörü 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| konektörü 2: | LC / UPC, LC / APC veya özelleştirilmiş |
| Boyutu: | 480x245x1U |
Veri Merkezi için Dubleks Kablo Demeti MPO MTP Yama Kablosu 40G 100G
| bağlayıcı: | MPO / APC |
|---|---|
| Ürün adı: | MTP / MPO'dan LC'ye fanout yama kablosu |
| lif: | SM |
12 24 MPO Optical Connector / MPO Fiber Optic Connector Single Mode Types
| Type: | MPO-MPO |
|---|---|
| Color: | Green, blue, beige, aqua |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Hiçbiri Modülü 1U MPO MTP Yama Kablosu MTP Raf Montajı Açılı LC OM3 OM4 Hafif Ağırlık
| konektörü 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| konektörü 2: | LC / UPC, LC / APC veya özelleştirilmiş |
| Boyutu: | 480x245x1U |
Açık FTTH Fiber Optik Splice Muhafaza Bağlantı Kutusu 2 2 Out 12fo 24fo 48fo 96fo KCO-H22120
| Türü: | Satır içi tipi |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 4 port |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
MPO Kaset Raf Montaj Mtp Yama Kablosu DLC Modlu OM3 OM4 OM5 12 Port Patch Panel
| konektörü 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| konektörü 2: | LC / UPC, LC / APC veya özelleştirilmiş |
| Boyutu: | 480x245x1U |
Yüksek yoğunluklu MPO MTP Fiber Optic Patch Kablosu MPO 96fo 5M 10M LSZH 48 Core MTP OM3 OM4 OM5
| Bağlantı: | MPO |
|---|---|
| Fiber: | OM3, OM4, OM5 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
OM4 MPO MTP Fiber Patch Cord LC SC Bağlantısı 8 12 24 Core Pink Violet LSZH
| Bağlantı: | MPO |
|---|---|
| Fiber: | MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Kapak: | PVC, LSZH |

