Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic breakout cable ] eşleşme 76 Ürünler.
Simplex Fanout LC OM3 OM4 Patch Cord 50 / 125 10G Fiber Optic Pigtails PVC Kapak
| Bağlayıcı: | LC Çok Modlu |
|---|---|
| Çekirdek: | 1 lif, tek yönlü |
| Kapak: | PVC |
LC UPC Simplex Fiber Optic Cable 0.9mm PVC Cover , Fibre Optic Patch Cable
| Bağlayıcı: | LC/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber |
| Kapak: | PVC |
Veri Merkezi için 16 Çekirdekli MPO Yama Kablosu LC FC ST SC Fiber Optik Konektör
| bağlayıcı: | MPO |
|---|---|
| lif: | SM, OM3, OM4, OM5 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
40G Veri Merkezi MTP Bagaj Patch Kablo MPO - LC Dubleks Uniboot 8 12 24 Çekirdekli PVC LSZH Kapak
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
|---|---|
| Dönüş kaybı: | 55dB |
| Çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
MTP APC MPO MTP Patch Cord Jumper Kablo 1260 ~ 1650nm Dalga Uzunluğu CATV Için Uygulayın
| konektörü 1: | MPO |
|---|---|
| konektörü 2: | MPO, LC, SC, FC, ST |
| Fiber: | 8, 12, 24 fiber |
Çoklu Mod 50/125 Fiber Optik Pigtail LC Konnektör Simplex Pigtail
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
|---|---|
| Bağlayıcı: | LC Çok Modlu |
| Fiber modu: | Çok modlu 62,5/125 |
SC MM OM3 Fiber Optic Connector Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m SC Tipi
| Bağlayıcı: | SC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
CPRI Dış Mekan FTTA Su Geçirmez IP67 ODVA LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu
| Kablo kapağı: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kablo Rengi: | Siyah |
| Kablo uzunluğu: | 1m, 50m, 100m veya özelleştirilmiş |
Light Weight MPO MTP Patch Cord 192 Cores LC Strands , Fan Out Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
MPO / APC Fiber Optik Zayıflatıcı 3dB Sarı Gövde Elit Tip Düşük Ekleme Kaybı
| Bağlayıcı türü: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı aralığı: | 1dB'lik ~ 30dB |
| Zayıflatıcı türü: | Erkek - kadın tipi |

