Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optic adapter ] eşleşme 279 Ürünler.
Optical ST Fiber Adapter Bare Fiber Adaptor Testing Insert Loss Fiber Pigtails
| Type: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
Fiber Optik Kablo Adaptörü / Fiber Optik Adaptör Doğru Harici Boyut
| Türü: | DIN-FC |
|---|---|
| Malzeme: | Metalik |
| Chanel yolu: | dubleks, hibrit |
DIN - FC Fiber Optik Bağlayıcı Hibrid Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı
| Türü: | DIN-FC |
|---|---|
| Malzeme: | Metalik |
| Chanel yolu: | simpleks, hibrit |
Tek Modlu Fiber Optik Adaptör Dubleks Otomatik Panjur LC / APC LC / UPC Flanşsız
| Türü: | LC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Chanel yolu: | dubleks, 2 çekirdek |
Multimode MPO MTP Yama Kablosu Fiber Optik Adaptör OM3 OM4 OM5 0.3dB Dayanıklılık
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Dayanıklılık: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Fiber Optik Zayıflatıcı ST UPC, Fiber Optik Zayıflatıcı Erkek - Dişi 3dB 5dB 7dB 10dB
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Sabit Tip, Adaptör Tipi, Erkekten Dişi Tipe |
KCO-SCD-CAP-B Dubleks Adaptör Kapağı Fit SC Dubleks Adaptörü DX SC Cap Multimode OM2 OM3 OM4
| Türü: | Tozlu Kapak |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Chanel yolu: | Çift yönlü |
SC UPC Simplex Otomatik Kapatma Fiber Optik Ağ Adaptörü Flanşsız Plastik Malzeme
| Türü: | SC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Chanel yolu: | 1 yolu |
Dörtlü LC APC Deklanşör Fiber Optik Adaptör Tekli Orta Çoğaltıcı Plastik Malzeme
| Türü: | LC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Chanel yolu: | 4 yol |
Yeşil Renk Dörtlü LC APC Deklanşör Adaptörü Tekli Orta Bağlantı 4 Yollu Chanel
| Türü: | LC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Chanel yolu: | 4 yol |

