Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optic adapter ] eşleşme 279 Ürünler.
Dikey FOSC Optik Fiber Kablo Ortak Kapatma 6 12 24 Çekirdek 1 2out KCO-H12-48SZ'de
| Türü: | Kubbe tipi, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 2'si 1 arada |
| Kablo çapı: | 6.0 ~ 18.0mm |
Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 10dB |
| Attenuator type: | Male to female type |
Tek Mod Mono Mod Çok Mod Fiber Optic Patch Cord SMA Fiber Optic Kablo Metal Ferrule
| Bağlayıcı 1: | SMA |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SMA, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | dubleks, tek taraflı |
0dB'den 30dB'ye kadar ayarlanabilir fiber optik attenuator ST FC LC SC
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Ayarlama |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| Bağlayıcı: | SC/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
SC UPC APC 12 renk PVC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu FTTH Fiber Eve SC Tipi
| Bağlayıcı: | SC/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
LC APC Optik Fiber Tekli Pigtail Optik Fiber / Fanout LC Pigtail Fiber Optik Konnektörler
| Bağlayıcı: | LC/APC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | LSZH,... |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Bağlayıcı: | FC/APC tekli mod |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber (12 renk) |
| Kapak: | LSZH |
1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard
| Bağlayıcı Türü: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 3DB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
Zırhlı SC - SC Fiber Optik Yama Kablosu Kemirgen Korumalı Zırhlı Yama Kablosu Jumper
| Bağlayıcı 1: | SC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC |
| Çekirdek: | 4 |

