Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optic adapter ] eşleşme 279 Ürünler.
SC / APC UPC Bare Fiber Adapter , Fiber Optic Cable Adapter Interchangeable
| Type: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| Shape: | square, round |
OM3 LC LC Dubleks Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu / Zırhlı Fiber Optik Kablo
| Bağlayıcı 1: | LC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC |
| Çekirdek: | çift yönlü, 2 çekirdekli |
LC UPC Bare Fiber Adapter Square LC Fiber Adapter Enables Quick OTDRs
| Type: | LC/UPC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
Fan Out LC OM3 Fibre Optic Cable Pigtail 3m LSZH Multi Fibers 12 Cores
| Bağlayıcı: | LC Çok Modlu |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 elyaf |
| Kapak: | LSZH,... |
DIN Fibre Optic Coupler Fibre Adapter DIN/APC Sigle Mode For Patch Cables
| Type: | DIN, DIN/APC |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
KCO-DINRAIL-SC-OM3-12 Din Rail Fibre Optical Splice Terminal Box For Multimode OM3 SC Adapter
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör bağlantı noktaları: | 12 Liman |
Fibre Optic Termination Box Fiber Optic Termination Panel for SC LC Adapters ITB 12 cores
| Malzeme: | çelik, metal |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
ADSS Fiber Optic Kablo Tüm Dielektrik Kendini Destekleyen Hava Kablosu
| Malzeme: | LSHZ, PVC |
|---|---|
| Adı: | ADSS Kablosu |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
Fiber Optic Attenuator Kits
| Connector type: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, adapter |
UPC APC PC Fiber Optic Polishing Equipment , Fibre Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |

