Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optic adapter ] eşleşme 279 Ürünler.
Multi Mode LC to LC 6 Cores Armored Fiber Optic Patch Cord Insertion Loss 0.2dB 3.0 mm Diameter
| Bağlayıcı 1: | LC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC |
| Çekirdek: | 6 Çekirdek |
Kemirgenlere dayanıklı SM kablosu SC/APC'den LC/APC'ye sinplex zırhlı optik fiber yama kabloları zırhlı optik atlama
| Bağlayıcı 1: | SC/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/APC |
| Çekirdek: | Sinplex |
ST APC Tek Modlu Fiber Optic Patch Cord Duplex Simplex Fiber to The Home
| Bağlayıcı 1: | ST/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | ST/APC, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | Dubleks, Simpleks, Fan-out, Break Out |
FTTA Telekom İstasyonu CPRI DLC Zırhlı Koruma Fiber Optic Patch Cord
| Kablo kapağı: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kablo Rengi: | Siyah |
| Kablo uzunluğu: | 1m, 50m, 100m veya özelleştirilmiş |
Single Mode Adjustment 30 dB Attenuator Low Return Loss For Fiber Optic CATV
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Tipi: | Ayarlama |
| Gövde Malzemesi: | Plastik |
SC MM OM3 Fiber Optic Connector Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m SC Tipi
| Bağlayıcı: | SC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
12 lifli MM LC Pigtail Fiber Optik, Fiber Optik Pigtail Çok Modlu Yerel Alan Ağı
| Bağlayıcı: | LC/APC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | LSZH, ... |
Çoklu Mod 50/125 Fiber Optik Pigtail LC Konnektör Simplex Pigtail
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
|---|---|
| Bağlayıcı: | LC Çok Modlu |
| Fiber modu: | Çok modlu 62,5/125 |
PP ABS + PC Anten Fiber Optik Ekleme Muhafazası / Bağlantı Kutusu Muhafazası
| Türü: | Satır içi tipi |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 2 dışarı 2 |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Kemirgenlere dayanıklı E2000'den SC'ye simplex zırhlı fiber optik yama kabloları zırhlı yama kablosu atıcı
| Bağlayıcı 1: | E2000 |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC |
| Çekirdek: | Simpleks |

