Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optic adapter ] eşleşme 279 Ürünler.
LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB
| Bağlayıcı Türü: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Bölme tipi, adaptör |
Square Pressure UPC APC PC Fiber Optic Grinding Equipment , Fibre Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
FC - FC Variable Fiber Optic Attenuator , VOA Variable Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |
ST UPC Single Mode Fiber Optic Attenuator 1dB - 30dB For Local Area Networks
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Bölme tipi, adaptör |
SC / UPC SM Fiber Optic Attenuator , Fixed Optical Attenuator 55dB 65dB
| Connector type: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, Adapter |
UPC APC PC Fiber Optic Polishing Equipment , Fibre Optic Grinding Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator
| Bağlayıcı Türü: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 7 DB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Sabit Tip, Adaptör Tipi, Erkekten Dişi Tipe |
FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision
| Bağlayıcı Türü: | FC/APC,FC/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Bölme tipi, adaptör |
2dB 5dB 10dB 20dB 30dB Optik Fiber Attenuator SC APC Connector
| Bağlayıcı Türü: | SC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | adaptör tipi, Erkekten dişiye tip |
Erkekten Dişiye Fiber Optik Zayıflatıcı / LC MM 1dB 3dB 7dB 12dB 15 25dB Optik Fiber Zayıflatıcı
| Bağlayıcı Türü: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Sabit Tip, Adaptör Tipi, Erkekten Dişi Tipe |

