Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ indoor outdoor fiber optic cable ] eşleşme 236 Ürünler.
FTTH Drop Kablo Klemleri / Anker Klemleri Üst Fiber Optik Kablo Klemleri Gerginlik Klemleri
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Palet |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 ~ 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, L/C |
1*16 Bölücü 24 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Terminal Kutusu Erişim Terminali NAP CTO FAT Kutusu
| P/N: | KCO-FDB-24G-SX |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Uygulama: | FTTH |
IP65 Korumalı Dubleks 2 Çekirdekli Fiber Optik Yama Kablosu 3G/4G/5G LTE Ağları için
| Bağlayıcı 1: | NSN-DLC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | NSN-DLC |
| Çekirdek: | çift yönlü, 2 çekirdekli |
FTTH Suya Dayanıklı Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Bağlantı Noktalı SC APC Optik Dağıtım Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |
FTTH Drop Fiber Patch Kablo SC To SC Alev Geri Dayanıklı Düşük Duman Sıfır Halogen
| Bağlayıcı 1: | SC/UPC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC/UPC Simpleks |
| Elyaf Tipi: | Tek mod |
SC / UPC - SC / UPC Tek Modu Basit FTTH Fiber Optic Patch Cord Siyah LSZH PVC
| Bağlayıcı 1: | SC/UPC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC/UPC Simpleks |
| Kablo uzunluğu: | 3M, Özelleştirilmiş |
SC/UPC - SC/UPC FTTH Tek Modlu 2 Çekirdekli Fiber Optik Drop Yama Kablosu
| Bağlayıcı 1: | SC/UPC çift yönlü |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC/UPC çift yönlü |
| Kablo uzunluğu: | 3m, 5m, özelleştirilmiş |
Ceramic Ferrule Fiber Optic Sheet , Polishing Rubber Pad Silica Gel 4mm - 5mm
| P/N: | KCO-pad |
|---|---|
| Hardness: | 55~90 |
| Thickness: | 4mm, 5mm |
Monomode Fiber Optic Polishing Jig Ceramic Ferrule Optical Polishing Machine
| P/N: | KCO-jig |
|---|---|
| Connector number: | Max 24 connectors |
| Ferrule: | 1.25mm, 2.5mm |
Ferrule End Face Fiber Optic Polishing Equipment Fiber Optic Inspection Microscope
| P/N: | KCO-inspector |
|---|---|
| Power supply: | 12VDC |
| Ferrule: | 1.25mm, 2.5mm |

