Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ indoor outdoor fiber optic cable ] eşleşme 236 Ürünler.
4port FDB Açık Fiber Optik Terminal Dağıtım Kutusu FTTH 1x4 Bölme Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
48 çekirdek 32 Port FTTH Fiber Optic Terminal Box 340*260*110mm Boyutları Dışarıda Dağıtım için
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Bağlayıcı: | SC |
Dış Fiber Optic Terminal Box 24 Port FTTH Ağları için 120 Fiber Splice Kapasitesi ile IP65 Su geçirmez
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
SM Monomode Fiber Optik Hızlı Bağlantı FC UPC APC FTTH Hızlı Alan RoHS Onayı
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
Fiber Optik FC UPC Hızlı Montaj Konnektörü FTTH FC PC Tekli Mod Dayanıklı
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
2port FDB Açık Fiber Optik Terminal Kutusu FTTH IP67 Sugeçirmez 1x2 Bölme Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Dış Fiber Optik Dağıtım Kutusu 24 Portlu IP65 FTTH Duvar veya Pol Montajı 1x16 2x16 Splitter
| Malzeme: | SMC, ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-SMC-0224X |
| Renk: | Beyaz Gri |
FTTH Bırakma Kablosu için FC Alan Fiber Optik Konnektör Montajı 1260 ~ 1650nm Dalga Boyu
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
FTTH/FTTA Uygulamaları için 12 Fiber Kapasiteli ve ABS+PC Malzemeden Üretilmiş 8 Portlu Dış Mekan Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
1x8 Mini Splitter ve FTTH Duvar veya direği Montajı için 12 Fiber Kapasitesi ile Dış Fiber Optik Terminal Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

