Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ indoor outdoor fiber optic cable ] eşleşme 236 Ürünler.
FTTH Ağlarında Duvara veya Direğe Montaj için ABS+PC Malzemeli 12 Port IP65 Dış Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0212X |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
5G FTTx Ağları için 8 Portlu 24 Fiber Kapasiteli Dış Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu ve ABS+PC Malzemesi
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Yüksek Yoğunluklu Fiber Optik Ağlar için 1U Rack'ta 96 Çekirdekli 19 inç Hyperdensity MPO MTP Yama Paneli
| Bağlayıcı 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 480x245x1U |
FTTH FTTA için 16 Çekirdek Fiber Optik Terminal Kutusu Duvara Monte Edilebilir
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0216H-YP |
| Başvuru: | FTTH, FTTA |
19 Inch Sliding Type Rack Mount SC LC FC ST Portları ile Fiber Optic Patch Panel
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*1U |
Yüksek yoğunluk 96fo 96core 19' 1U OM3 OM4 MPO MTP Fiber Optic Patch Panel Terminal Box
| Bağlayıcı 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/UPC, LC/APC veya özelleştirilmiş |
| Boyut: | 480x245x1U |
SC UPC APC Fiber Optik Parlatma Armatürü Optik Taşlama Makinesi için 36 Pozisyon
| P/N: | KCO-JIG-SC-36 |
|---|---|
| Seviye: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC PC APC |
ST PC Optik Fiber Bağlantısı Düzeltme Jig / Fiber Optik Bağlantısı Poliş Yapısı
| P/N: | KCO-JIG-ST-24 |
|---|---|
| Sınıf: | 0,3dB, 3D |
| Poliş kapsamı: | ST bilgisayarı |
LC UPC APC Fiber Optik Parlatma Jig 179mm Disk Yüzey Taşlama Armatürleri
| P/N: | KCO-JIG-LC-48 |
|---|---|
| Seviye: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | LC PC UPC APC |
LC Bağlantı Fiber Optik cilalama tesisi / 48 pozisyon Patch Cord LC PC öğütme Jig
| P/N: | KCO-JIG-LC-48 |
|---|---|
| Sınıf: | 0,3dB, 3D |
| Poliş kapsamı: | LC PC UPC APC |

