Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ indoor outdoor fiber optic cable ] eşleşme 236 Ürünler.
1fo 2fo 4fo Dışarı KFRP FRP FTTH Drop Fiber Optics Kablo LSZH PVC
| Malzeme: | LSZH |
|---|---|
| İsim: | FTTH saplama kablosu |
| Uzunluk: | 100m, 200m, 500m, 1km, 2km |
2.0mm 3.0mm FTTH 1x32 SC APC G567A2 Fiber Optik Bölücü
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
Taktiksel zırhlı optik fiber kablosu FTTA 7.0mm G657A Sahil Ordusu Askeri TPU LSZH
| Material: | PVC, LSZH, TPU |
|---|---|
| Name: | Outdoor Field Fiber Optic Cable |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
Indoor 19" Fiber Optic Distribution Frame 720 Cores Fo Fibers for FTTB Network
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
ST PC Optik Fiber Parlatma Jig Fiber Optik Konnektör Parlatma Armatürü
| İsim: | Fiber Optik Konnektör Parlatma Armatürü |
|---|---|
| Seviye: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | ST bilgisayar |
GYTA Açık Açık Optik Fiber Kablo Tek Mod Açık Açık Alüminyum Teyp Katmanı ile
| Malzeme: | LSHZ, PVC |
|---|---|
| Adı: | GYTA kablosu |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
SC FC ST LC E2000 Fiber Optic Tools FOC Fiber Optic Cleaning Pen Metal
| Material: | plastic, Metal |
|---|---|
| Include: | dusty free paper |
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
OEM ODM Dışarıda 16 çekirdekli Splitter Fiber Optical Distribution Box ORK-16-1SC/APC
| Uygulama: | Dış mekan |
|---|---|
| Boyut: | 200*250*88 (mm) |
| Kapasite: | 16 çekirdek |
KCO-FTB-WM08-B İç duvarlı 8 portlu fiber optik dağıtım kutusu
| Uygulama: | Kapalı |
|---|---|
| Boyut: | 200*165*40 (mm) |
| Kapasite: | 8 çekirdek |
Açık Fiber Optik Terminal Kutusu 16 Port 96 Çekirdek KCO-FDP-16M 1X16 LGX Bölücü Kutusu
| Parça numarası: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS + PC |
| Renk: | Beyaz / siyah / özelleştirilmiş |

