Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ quick connect fiber optic connectors ] eşleşme 215 Ürünler.
Fiber Optik Kablo Adaptörü / Fiber Optik Adaptör Doğru Harici Boyut
| Türü: | DIN-FC |
|---|---|
| Malzeme: | Metalik |
| Chanel yolu: | dubleks, hibrit |
DIN - FC Fiber Optik Bağlayıcı Hibrid Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı
| Türü: | DIN-FC |
|---|---|
| Malzeme: | Metalik |
| Chanel yolu: | simpleks, hibrit |
60mm Uzunluk FTTH FTTA SC UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı
| P/N: | KCO-YTTC-1 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
MTRJ Fiber Optic Patch Cord, MT-RJ Multimode Duplex Fiber Optic Patch Kablosu
| Bağlayıcı 1: | MTRJ |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | MTRJ, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | Dubleks |
Single Mode Upc Pc 2.5 Mm Ferrule Fiber Optic With Plug , Low Insertion Loss
| P/N: | KCO-250-UPC-1.0 |
|---|---|
| Ferrule: | 2.5mm |
| Fiber mode: | Single mode, multimode |
LC Plug Fiber Optic Patch Cord 7.0mm G657A1 LSZH Non-armored For LTE RRU
| Bağlayıcı 1: | LC, SC, MPO |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC, SC, MPO |
| Çekirdek: | çift yönlü, 2 çekirdekli |
SC/UPC SC/APC LC Dubleks Su Geçirmez Dış Mekan Optitap Adaptör Soketi
| P/N: | KCO-OptiTap-ADT-SCA |
|---|---|
| Başvuru: | Dış mekan |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
144fo LC Duplex 19'' 1U Rack Montable High Desity MPO MTP Fiber Optic Patch Panel
| Bağlayıcı 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC/UPC, LC/APC veya özelleştirilmiş |
| Boyut: | 480x245x1U |
96fo 4 Port Dikey IP65 Fiber Optik Kablo İpliş Kapısı KCO-V13-96-ZG
| türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'te 1'i dışarıda. |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
ABS PPR PC 1in 5out 6 Port Dome Dış Su geçirmez Optik Fiber Splice Kutusu
| türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | Beş kişiden biri dışarı çıktı. |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |

