Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ quick connect fiber optic connectors ] eşleşme 215 Ürünler.
SM Monomode Fiber Optik Hızlı Bağlantı FC UPC APC FTTH Hızlı Alan RoHS Onayı
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
2.0mm 3.0mm FTTX LC / APC Hızlı Fiber Optik Fiber Hızlı Bağlantı 55mm 60mm
| Tip: | HIZLI LC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
UPC Mavi Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı OFC Tek Modlu SM ESC250D 0.2dB Ekleme Kaybı
| P/N: | ESC250D/UPC |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
3.0 MM Kablolar İçin Fiber Optik Alan Hızlı Montaj Konnektörü SC / APC Yüksek Verimlilik
| Bağlayıcı tipi: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3.0mm FTTH kablosu, 3.0mm kapalı kablo |
| Renk: | yeşil |
0.2 dB Insertion Loss Fiber Optic Fast Connector FC / APC Quick Installable For Drop Cable
| Bağlayıcı Türü: | FC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | FTTH saplama kablosu |
| Elyaf: | Tek mod |
Fiber Optic Field Assembly Connector SC / APC High Efficiency For 3.0 MM Cables
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3.0mm FTTH kablosu, 3.0mm kapalı kablo |
| Renk: | Yeşil |
KCO-L925B 45mm FTTH Fiber Optic Mekanik Splicer Rep Quang
| P/N: | KCO-L925B |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Hızlı Montaj için Epoksi veya Parlatma Gerektirmeyen 3D Geçiş Fiber Optik Hızlı Konnektör
| P/N: | ESC250D/UPC |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
SOC Fiber Optik Hızlı Konnektörde Ekleme, 3mm Drop Kablo FTTH FTTA Saha Montajı için 0,2dB Ekleme Kaybı 55dB Geri Dönüş Kaybı
| P/N: | KCO-SOC-SCU |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
0.2dB Fiber Optik Hızlı Bağlantı Parçası Telekomünikasyon FTTH ESC250D APC 3D Geçiş
| P/N: | ESC250D/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |

