Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ quick connect fiber optic connectors ] eşleşme 215 Ürünler.
SC / UPC - SC / UPC Tek Modu Basit FTTH Fiber Optic Patch Cord Siyah LSZH PVC
| Bağlayıcı 1: | SC/UPC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC/UPC Simpleks |
| Kablo uzunluğu: | 3M, Özelleştirilmiş |
SC/UPC - SC/UPC FTTH Tek Modlu 2 Çekirdekli Fiber Optik Drop Yama Kablosu
| Bağlayıcı 1: | SC/UPC çift yönlü |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC/UPC çift yönlü |
| Kablo uzunluğu: | 3m, 5m, özelleştirilmiş |
MU / APC To E2000 SM MM Fiber Optic Patch Cord Singlemode / Multimode
| Bağlayıcı 1: | MU, MU/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | MU, MU/APC, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | dubleks, tek taraflı |
SC / APC UPC Bare Fiber Adapter , Fiber Optic Cable Adapter Interchangeable
| Type: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| Shape: | square, round |
Otomatik Tozlu Kap Fiber Konektör SC / APC Adaptörleri, Fiber Optik Adaptörler 0.2dB Telekom Sınıfı
| Tip: | SC/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
KCO-CV015-144 5 port 96 çekirdek açık fiber optik splice kabı
| Türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'ten 3 çıkıyor. |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
KCO-V14-144-HT 1 In 4 Out 24 Core IP67 CV015 Fiber Optical Splice Enclosure Kutusu
| Türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 1'de 4'te |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
FTTA OM3 3.0mm Fiber Optic MPO MTP Patch Cord To 8 FC UPC , MPO Trunk Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | FC/UPC single mode |
| Wave length: | 1260~1650nm |
SC APC and UPC Shutter Fiber Optic Adapter For FTTH GEPON Telecom Grade 60dB RL
| Type: | SC/APC |
|---|---|
| Color: | Green |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |

