Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ quick connect fiber optic connectors ] eşleşme 215 Ürünler.
ST Singlemode Fiber Optic AFL Fast Connector Straight Through Field Assembly
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | ftth saplama kablosu, 0,9~3,0 mm kablo |
| Elyaf: | Tek mod |
SC / UPC Fiber Optik Hızlı Konektör Alan Montaj Konnektörü 55mm / 60mm
| Tip: | HIZLI SC |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
D4 DIN MU E2K MTRJ Tek modlu Fiber Optic Patch Cord / SM MM Patch Kablo
| Bağlayıcı 1: | D4 |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | D4, diğerleri |
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber |
Yüksek Hızlı Veri İletimi için 0.2dB Ekleme Kayıplı 4 Çekirdekli 50/125um Fiber Optik Yama Kablosu
| Bağlayıcı 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 2 Çekirdek |
Simplex Fanout LC OM3 OM4 Patch Cord 50 / 125 10G Fiber Optic Pigtails PVC Kapak
| Bağlayıcı: | LC Çok Modlu |
|---|---|
| Çekirdek: | 1 lif, tek yönlü |
| Kapak: | PVC |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Bağlayıcı: | FC/APC tekli mod |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber (12 renk) |
| Kapak: | LSZH |
IP67 Su geçirmez Fiber Optic Pigtail Tek Mod 2fo 4fo 6fo 8fo PE Kabuk
| Bağlayıcı: | FC/UPC tekli mod |
|---|---|
| Çekirdek: | çoklu fiber 4 fiber |
| Kapak: | PE |
Ferrule End Face Fiber Optic Polishing Equipment Fiber Optic Inspection Microscope
| P/N: | KCO-inspector |
|---|---|
| Power supply: | 12VDC |
| Ferrule: | 1.25mm, 2.5mm |
SM SC / APC Simplex Fiber Optic Connectors Housing Set 0.2dB RoHS ile düşük ekleme kaybı
| Tip: | SC/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Çekim gücü: | 98K |
FTTA Ericsson RRU Fiber Optik Yama Kablosu LSZH PE Siyah Renkli UV Dirençli
| konektörü 1: | LC, SC, MPO |
|---|---|
| konektörü 2: | LC, SC, MPO |
| Çekirdek: | dubleks, 2 çekirdek |

