Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optics connectors ] eşleşme 300 Ürünler.
MU APC Optik Fiber Bağlantısı / MU UPC Fiber Optik Bağlantıları
| Tip: | SMA |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
| Mod: | Çok modlu, MM |
Quick Connect Fiber Optic Connectors
| Connector type: | LC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 2x3.0 ftth cable |
| Color: | blue |
Field Installable Fiber Optic Connector
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
Duvara monte FTTH SC/UPC 4 çekirdekli Fiber Optik Terminal Kutusu Rozet Soket Kaplaması
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB04D-GJ |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Cable Television FC Field Installable Fiber Optic Connector SM 9 / 125 Fibre 0.9 mm Cable
| Bağlayıcı Türü: | FC/UPC, FC/PC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Renk: | Siyah |
Önceden Gömülü Optik Fiber Hızlı Bağlantı FC Saha Montajı SM G657B3 Siyah
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
Mutil Mode Simplex SC/PC Fiber Connector Push Pull 0.9mm - 3.0mm Diameter
| Tip: | SC/PC |
|---|---|
| Renk: | bej |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Square Metal Bare Fiber Adaptor FC/APC SXSM , Fibre Optic Adapter Quick Interconnect
| Type: | FC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
Kırmızı Fiber Optik Adaptör FC Metalik Büyük D Delik, Test Dalga Boyu 1310nm
| Türü: | FC Büyük D Delik |
|---|---|
| Kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | Madeni |
D4 fiber optic connectors special optical fiber connector for SM MM patch jumpers making
| Type: | LC/UPC, LC/APC, LC/PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.2dB |
| Mode: | Multimode, MM, single mode, SM, Mono mode |

