Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optics connectors ] eşleşme 300 Ürünler.
Fibre Optic Media Converter Ethernet Copper Data Voice Video Type
| Connector: | FC / UPC |
|---|---|
| Speed: | 10/100M |
| Distance: | 20km |
Rak Tipi 1:64 Fiber Optic Splitter PLC 1x64 Corning Optik Fiber Pasif Optik Ağlar
| il: | 16.5 dB |
|---|---|
| Liman: | 1'den 64'e |
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC veya özelleştirilmiş |
Plastic Optical SC UPC Fiber Connector 0.2dB low insertion loss with ISO9001
| Type: | SC/UPC |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Fiber Optik Kablo LC Konnektör 0.9 mm Çoklu Mod / MM LC Konnektör Yuvası Seramik Rakorlu
| Tip: | LC/PC |
|---|---|
| Mod: | Çoklu mod, MM, tek mod, SM, Mono mod |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
0.2dB Fiber Optik Hızlı Bağlantı Parçası Telekomünikasyon FTTH ESC250D APC 3D Geçiş
| P/N: | ESC250D/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
SC MM OM3 Fiber Optic Connector Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m SC Tipi
| Bağlayıcı: | SC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
Medikal ve Askeri için Plastik LC / APC Fiber Optik Adaptör
| Türü: | LC / APC |
|---|---|
| Kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | Plastik |
Telekomünikasyon Ağları için 0.10dB Fiber Optik Adaptör SC / APC
| Türü: | SC / APC |
|---|---|
| Kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | Plastik |
ST Duplex SM MM Fiber Optic Coupler ST / UPC Toz Kapaklı
| türü: | ST/UPC |
|---|---|
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | plastik |
Toz Kapağı Olmadan Multimode LC / APC Fiber Optik Adaptör JIS Standardı
| Türü: | LC / APC |
|---|---|
| Kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
| Malzeme: | Plastik |

