Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optics connectors ] eşleşme 300 Ürünler.
Çoklu Mod 50/125 Fiber Optik Pigtail LC Konnektör Simplex Pigtail
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
|---|---|
| Bağlayıcı: | LC Çok Modlu |
| Fiber modu: | Çok modlu 62,5/125 |
Sahada Kullanım için 7.0mm TPU ve 2 Çekirdek 4 Fiberli Elde Taşınabilir 100m Fiber Optik Yama Kablosu Makarası
| Bağlayıcı 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 2 Çekirdek |
FTTA MPO MTP Dış Su geçirmez Fiber Optic Patch Kablosu MPO'ya SC Sertleştirilmiş
| Bağlayıcı 1: | MPO MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 4 6 8 12 16 24 çekirdek |
FTTH Düşürme Fiber Optik Yama Kablosu SC/APC-SC/APC Tek Modlu Simplex Siyah Renk LSZH Kablo
| Bağlayıcı: | SC/APC |
|---|---|
| Mod: | Tek mod |
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| Bağlayıcı: | SC/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Bağlayıcı: | FC/APC tekli mod |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber (12 renk) |
| Kapak: | LSZH |
FTTA Saha Operasyonları için 2 Çekirdek 4 Çekirdek 6 Çekirdekli UV Dayanımlı Zırhlı TPU Fiber Optik Yama Kablosu
| Bağlayıcı 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 2 Çekirdek |
Kemirgenlere dayanıklı E2000'den SC'ye simplex zırhlı fiber optik yama kabloları zırhlı yama kablosu atıcı
| Bağlayıcı 1: | E2000 |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC |
| Çekirdek: | Simpleks |
12 lifli MM LC Pigtail Fiber Optik, Fiber Optik Pigtail Çok Modlu Yerel Alan Ağı
| Bağlayıcı: | LC/APC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | LSZH, ... |
Kemirgenlere karşı zırhlı fiber optik yama kablosu tek mod, ST'ten LC'ye zırhlı fiber yama kablosu
| İade Kaybı: | 55 dB |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | ST |
| Kablo çapı: | 3mm, 2mm |

