Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optics connectors ] eşleşme 300 Ürünler.
Single Mode Fiber Optic Connectors / Fiber Optic SC Connector Pre Assemly
| Tip: | SC |
|---|---|
| Renk: | Yeşil, mavi, bej |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Dual LC Connector Fiber Optic Pull Proof , Plastic Optical Fiber Connectors
| Type: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Mode: | Multimode, MM, single mode, SM, Mono mode |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Patch Cord Optical Fiber Kablo Bağlantısı Tipi LC / APC SM Konaklama Seti
| Tip: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Mod: | Çoklu mod, MM, tek mod, SM, Mono mod |
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
FTTH Bırakma Kablosu için FC Alan Fiber Optik Konnektör Montajı 1260 ~ 1650nm Dalga Boyu
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
FTTH CATV ST / APC Type Fiber Optic Connector Twist Lock With 2.5 MM Ferrule
| Tip: | ST/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Çekim gücü: | 98K |
SM SC / APC Simplex Fiber Optic Connectors Housing Set 0.2dB RoHS ile düşük ekleme kaybı
| Tip: | SC/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Çekim gücü: | 98K |
DIN Fiber Optic Connectors With Ceramic Ferrule For DIN Patch Cord (DIN Patch Cord) DIN Pigtail (DİN Pıça Kuyruklu)
| Türü: | DIN/UPC |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Ekleme Kaybı: | 0.2dB |
Metal Fiber Optik SMA Adaptörü, SMA Fiber Optik Konnektör Çok Modlu Simpleks
| Türü: | SMA |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Chanel yolu: | Tek yönlü, 1 yollu |

