Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optics connectors ] eşleşme 300 Ürünler.
UPC APC PC Fiber Optic Polishing Equipment , Fibre Optic Grinding Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
Square Pressure UPC APC PC Fiber Optic Grinding Equipment , Fibre Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
Green Optics Fiber Fast Connector Single Mode SC / APC Type Easy Assembling
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
RoHS FC APC Fiber Optik Hızlı Bağlantı, Hızlı Montaj Konektörü SM G765D G657A G657B
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
FTTH Bırak Kablo için Tek Modlu Fiber Optik Hızlı Bağlantı FTTA FTTB FTTO Siyah
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
SM Monomode Fiber Optik Hızlı Bağlantı FC UPC APC FTTH Hızlı Alan RoHS Onayı
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
16.2dB Insertion Loss Fibre Optic Splitter Gigabit Passive Optical Network ABS 1 x 8
| Tip: | 1x8 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/UPC,LC/UPC veya özelleştirilmiş |
| Elyaf: | 50/125 um veya 62,5/125 um SMF-28e veya müşteri tarafından belirlenir |
DIN Fibre Optic Coupler Fibre Adapter DIN/APC Sigle Mode For Patch Cables
| Type: | DIN, DIN/APC |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
10G Ethernet Uygulamaları için OM4 Çok Modlu 50/125 Çekirdekli FC/UPC Fiber Optik Yama Kablosu
| Bağlayıcı: | FC/PC |
|---|---|
| Moda: | Muti Modu OM4 |
| Kapak: | PVC, LSZH |
Fibre Optic Termination Box Fiber Optic Termination Panel for SC LC Adapters ITB 12 cores
| Malzeme: | çelik, metal |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |

