Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre optics connectors ] eşleşme 300 Ürünler.
Dual Chanel Duplex Fiber Optic Connector Adapters LC/APC LC/UPC LC/PC Type
| Type: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Color: | Blue, green, metallic, beige, OM3 |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
Çifte SC Bağlantı Evi Set / Optik Fiber Kablosu Montajsız Bağlantı Evi
| Tip: | SC/APC, SC/UPC, SC/PC |
|---|---|
| Renk: | Mavi, Yeşil, Bej |
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
FTTH Drop SC Optik Fiber Bağlantıları Drop Patch Kablo için Konaklama Seti
| Tip: | SC FTTH |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Un-assebly ST Optical Fiber Connectors 98N Pull Strength Mono Mode 0.9 3.0 mm
| Tip: | ST/UPC |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
OM3 LC LC Dubleks Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu / Zırhlı Fiber Optik Kablo
| Bağlayıcı 1: | LC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC |
| Çekirdek: | çift yönlü, 2 çekirdekli |
LC/UPC Fiber Connector Housing 2.0 3.0 Fiber Patch Kabloları için Tek Modu Simplex
| Tip: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Mod: | Çoklu mod, MM, tek mod, SM, Mono mod |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Fan Out LC OM3 Fibre Optic Cable Pigtail 3m LSZH Multi Fibers 12 Cores
| Bağlayıcı: | LC Çok Modlu |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 elyaf |
| Kapak: | LSZH,... |
LC APC Optik Fiber Tekli Pigtail Optik Fiber / Fanout LC Pigtail Fiber Optik Konnektörler
| Bağlayıcı: | LC/APC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | LSZH,... |
Fiber Optik Zayıflatıcı ST UPC, Fiber Optik Zayıflatıcı Erkek - Dişi 3dB 5dB 7dB 10dB
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Sabit Tip, Adaptör Tipi, Erkekten Dişi Tipe |
UPC APC PC Fiber Optic Polishing Equipment , Fibre Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |

