Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plc optical splitter ] eşleşme 243 Ürünler.
Mini Tüp Optik Fiber Plc Bölücü 2 X 4 SC APC UPC
| Uzunluk: | 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m |
|---|---|
| Ayırıcı tipi: | 2*4 2x4 |
| Bölünmüş yol: | 2 yollu giriş ve 4 yollu çıkış |
Mini Tube 1x16 1:16 PLC Splitter SC APC G657A1 G652D Kablo Pasif Fiber Optic Splitter
| Paket türü: | Mini Tüp |
|---|---|
| Pigtail uzunluğu: | 1.5m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
2.0mm 3.0mm FTTH 1x32 SC APC G567A2 Fiber Optik Bölücü
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
Multimode OM3 Fiber Optical Coupler PLC Splitter 1*2 1*4 1*8 SC LC FC ST Bağlantısı
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*8 1x8 |
8 Port Fiber Optic Terminal Box, 1x8 Optical Splitter ve açık hava dağıtım için 12 Fiber Splicing
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FBD-08C |
| Renk: | Siyah |
Aerial 1*8 PLC Fiber Optic Splitter Box Outdoor Waterproof KCO-GJS08 For FTTH GPON ABS PP
| Type: | Inline type |
|---|---|
| Cable ports: | 3 in 3 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
KCO-H0848-SZ Su geçirmez optik fiber splitter splice kabı 16fo 32fo 1*16 1*32
| türü: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 8 Bağlantı Noktası |
| Kablo çapı: | 8.0~18.0mm |
1x16 PLC Ayırıcı SC APC Anten Direk Montajlı Optica Fibra Ek Muhafaza NAP Kutusu
| türü: | Satır içi tip |
|---|---|
| Giriş kablosu portu: | 4 Bağlantı Noktası |
| Kablo çapı: | 8.0~18.0mm |
PON FTTH FTTX 19'' 4U Fiber Optic PLC Splitter 14 slot 16 slot Chassic ODF Patch Panel
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Yüksek: | 4U |
| Ayırıcı tipi: | LGX Tipi |
1x2 Multimode OM3 Fiber Optic Cable Splitter , customized ABS Box PLC Splitter
| Tip: | 1xn, 2xn |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |

