Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plc optical splitter ] eşleşme 243 Ürünler.
LSZH PLC Fiber Optic Splitter 1X4 Corning SMF-28e Fiber Planar Waveguide
| Tip: | 1x4 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1.0m~2.0m |
| Kablo çapı: | 0,9 mm |
16.2dB Insertion Loss Fibre Optic Splitter Gigabit Passive Optical Network ABS 1 x 8
| Tip: | 1x8 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/UPC,LC/UPC veya özelleştirilmiş |
| Elyaf: | 50/125 um veya 62,5/125 um SMF-28e veya müşteri tarafından belirlenir |
Low Loss Fiber Optic Splitter 1X2 FTTH with FC UPC Corning Fiber Connectors
| Tip: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | FC/UPC,SC/APC,SC/UPC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Bölücü Yama Paneli Sonlandırma Kutusu SC / APC ABS Kutusu 1U
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 1U |
| Ayırıcı tipi: | ABS Kutu Tipi |
Cable Television 1x32 Port Rack Mount Splitter Passive ABS Box , Optical Splitter Loss
| Tip: | 1x32 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
PLC 1x32 1:32 1*32 PLC Optik Bölücü Mini Çelik Tüp SC Bağlantısı 0.9mm LSZH
| Paket türü: | Mini Tüp |
|---|---|
| Pigtail uzunluğu: | 1,0 m, 1,5 m |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
Blockless 0.9 mm Fiber Optic Splitter 1X8 Un-connectorized With Fan Out Kits
| Tip: | 1x8 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1.0m~2.0m |
| Kablo çapı: | 0,9 mm |
116 PLC Fiber Optic Splitter 1x16 ABS Kutusu 0.9mm 2.0mm 3.0mm 1*16 Modüler Splitter
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
Güvenilir Optik Sinyal Dağıtımı için 900um Kablo ve 1.5m Uzunluğunda 2x2 Fiber Optik Ayırıcı
| Paket türü: | Mini Bloksuz Tüp Tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 2*2 2x2 |
SC/APC LC/APC 2*8 2x8 Fiber Optik Bölücü Tekli Mod G657A2 FTTH FTTA
| Paket türü: | Mini Bloksuz Tüp Tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m |
| Ayırıcı tipi: | 2*8 2x8 |

