Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plc optical splitter ] eşleşme 243 Ürünler.
0.9mm 2.0mm 3.0mm Fiber Optik Ayırıcı PLC Ayırıcı, 1x8 Konfigürasyon ve Düşük Ekleme Kaybı ile
| Uzunluk: | 1.0m |
|---|---|
| Bölünmüş yol: | 1 yollu giriş ve 8 yollu çıkış |
| Bağlayıcı: | SC/APC |
19'' Patch Panel için 0.3m Uzunluğunda Yüksek Güvenilirlikli 1x16 Fiber Optik Ayırıcı LGX Modülü
| Paket türü: | LGX kutusu |
|---|---|
| Uzunluk: | 0.3m |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |
Yüksek Güvenilirlik için 2.0mm SC APC Konnektörlü ve 1.0m Uzunluğunda 1x4 Fiber Optik Ayırıcı
| Paket türü: | ABS kutusu modüler |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*4 1x4 |
1 x 32 Blockless PLC Planar Lightwave Circuit Splitter with FC UPC Connector
| Tip: | 1x32 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1,5m |
| il: | < 17.0dB |
SC / APC Fiber Optik Bölücü Raf Montaj Patch Panel 1U Alüminyum Alaşım 1x64
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 1U |
| Ayırıcı tipi: | ABS Kutu Tipi |
Mini Fiber Optik Plc Splitter 1x8 Dayanıklılık Boru Tipi Malzeme Düşük Ekleme Kaybı
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*8 1x8 |
ODF Fiber Optik Bölücü 3U 4U Yama Paneli Dağıtım Çerçevesi Çelik Bant Alüminyum Alaşımlı
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3u |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
Fiber to The Point 1x16 Fiber PLC Splitter For Fiber Optic Cable Corning
| Tip: | 1x16 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | LC/APC,SC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
1:8 Fiber Optik Kablo Ayırıcı PON Rack Montajlı Yama Paneli 1'e 8 Port SC APC UPC FC UPC
| Tip: | 1U Raf montaj tipi |
|---|---|
| il: | 10.2 dB |
| Liman: | 1 ila 8 |
Bloksuz Tip Optik Fiber PLC Splitter 1x16 SC / APC Adaptörlü Yüksek Mukavemet
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*16 1x16 |

