Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plc optical splitter ] eşleşme 243 Ürünler.
1x32 PLC Fiber Optik Bölücü Mini 0.9mm 1.0 m Pigtail SC / APC Splitter Kutusu Kapatma Için
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*32 1x32 |
LC APC Fiber Optic Coupler Splitter 1x64 ABS Module, GPON Optical Splitter
| Tip: | 1x64 |
|---|---|
| Connector: | SC/UPC,LC/APC or customized |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
Dayanıklı Mini Tüp Fiber Optik Kablo Splitter 1x2 PLC 0.9mm 1.0 m LSZH SC / APC LC / APC
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Ayırıcı tipi: | 1*2 1x2 |
Yüksek Kararlılık Bloksuz Fiber Optik Bölücü PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC / APC 1x4
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1,0 m (işten teslim) |
| Ayırıcı tipi: | 1*4 1x4 |
Corning PLC Fiber Optic Splitter 2x4 ABS Module with LC / APC Connector
| Tip: | 2x4 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC,SC/UPC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
2 * 16 PLC Splitter LC / APC 3U Fiber Optik Splitter Patch Panel Raf Monte Edilebilir Şasi ODF
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
1 x 16 Blockless Low PDL Passive Optical Splitter Fiber Optic G675A , FTTH Splitter Insertion Loss
| Tip: | 1x16 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1,0 m, 1,5 m |
| il: | < 14.0dB |
1xN 2xN PLC Fiber Optic Splitter Bare Fiber Adapter For Local Area Networks
| Tip: | 1xn, 2xn |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1,0 m, 1,5 m |
| PDL: | <0.2dB |
PLC için ODF Fiber Optic Splitter 3U 4U Patch Panel Distribution Frame
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
4U Rafa Monte Edilebilir Fiber Optik Bölücü ODF Patch Panel 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 LGX Tipi
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |

