Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plc optical splitter ] eşleşme 243 Ürünler.
EDFA ve Fiber Sensörler için FC/APC Konnektörlü ve 1.0m Uzunluğunda 1064nm Dalga Boyu Tek Modlu Fiber Optik Sirkülatör
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Tip: | 1*2 1x2 |
Tek Modlu 4 Dört Bağlantı Noktalı Fiber Optik Kablo Ayırıcı Lazer Sirkülatör Yüksek Güç
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Tip: | 1*2 1x2 |
1U Çekmece Slayt Fiber Optik Raf ODF Terminali Fiber Patch Panel 24 Limanlar 48 Fiber FTTH 19 ''
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 1U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
ODF Dağıtım Fiber Optik Sonlandırma Kutusu OM4 OM5 1U 24 Port Dönen Ekleme Rafa Monte Patch Panel
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
Polarizasyon PM PM CIR Fiber Optik Sirkülatör Dört Portlu 1064nms 1310nm 1550nm Bakımı
| Malzeme: | Çeliksiz boru tipi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0m |
| Tip: | 1*2 1x2 |
FTTH GPON 1:16 Fiber Optik Ayırıcı 1X16 Tek Modlu Kablo LGX Kaset
| RL: | > 55dB |
|---|---|
| il: | 13.5 dB |
| Elyaf Tipi: | tek modlu G657A1 Corning Fiber veya özelleştirilmiş |
1x4 Fiber Optic Splitter Patch Panel Type , Rack Mount PLC Splitter 1U 19''
| Tip: | Raf montajı, yama paneli tipi |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Liman: | 1 ila 4 |
CATV PLC Fiber Optic Splitter Coupler 2x16 Plastic Module SC UPC Connector
| Type: | 2x16 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, SC/UPC |
| Kablo çapı: | 1.4dB |
FTTX PLC Fiber Optic Splitter 1x2 2x2 / G657A Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter
| Tip: | 1x2 |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
3U 19 inç ODF Optik fiber 1x4 PLC Fiber Splitter Chassic Rack Mount Patch Panel 14 16 Slot
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Yüksek: | 3U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |

