Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plc optical splitter ] eşleşme 243 Ürünler.
Lszh Cover 1x4 2x4 G652D Fiber Optic Splitter With 0.3m Cable Length
| Tip: | 1x4, 2x4 |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
LC APC Bağlantısı PLC Fiber Optic Splitter Modülü 2x32 2:32 Corning Fiber ABS Kutusu Tipi
| Tip: | 2x32 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, SC/UPC |
| Tekdüzelik (Maks.): | 2.5 dB |
GPON EPON FTTH 1x8 Multimode Fiber Optic Splitter , OM3 Optical Fiber Coupler 50/125
| Tip: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Elyaf Uzunluğu: | 0,3~1,5m |
| Kablo Çapı: | 0,9 mm |
LC / APC Dubleks 2 * 16 G657A2 Optik Fiber PLC Bölücü LGX Kutusu
| Malzeme: | Çelik bant/ Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüksek: | 1U |
| Ayırıcı tipi: | Mini tüp tipi |
4U 16 Slot LGX PLC Optica FIbra Splitter Rack FTTH FTTx için Şasi Kutusu
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Yüksek: | 4U |
| Ayırıcı tipi: | LGX Tipi |
Çok Modlu OM3 Fiber Optik Bağlayıcı Bölücü 1X 2 1 X 4 1 X 8 SC LC FC ST Konnektör
| İsim: | Fiber Optik Çoğaltıcı Ayırıcı |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0metre |
| Ayırıcı tipi: | 1*8 1x8 |
FTTx Ağları için ABS+PC Malzemeli ve OptiTap Mini SC Konnektörlü 10 Port Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Renk: | Siyah |
FC / UPC Single Mode 1310/1550nm Fiber Optic Splitter , Dual Windows 1*2 FBT Coupler Splitter
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Paket Yöntemi: | paslanmaz çelik boru, ABS kutusu |
| Kablo çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
LC SC FC Multimode Fused 1x2 Fiber Optic Splitter MM FBT Coupler
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | <1,0m |
| Kablo Çapı: | 2.0mm, 3.0mm |
2.0mm SM FBT Coupler Single Mode 1*2 Fused Fiber Optic Splitter With SC / UPC Connector
| Kablo malzemesi: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kablo Uzunluğu: | 1.0m |
| Kablo Çapı: | 2.0mm |

