Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre termination box ] eşleşme 220 Ürünler.
FTTH Ağları için 48 Fiber Kapasitesine sahip IP65 derecelendirilmiş Fiber Termination Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC, SMC |
|---|---|
| P/N: | KCO-ODP-48G |
| Renk: | Beyaz Gri |
ABS + PC Fiber Optic Terminal Kutusu 16 Fiber Splice Kapasitesi ve Dış FTTH Dağıtım Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Gri / Özelleştirilmiş |
FTTH uygulamaları için 16 fiber kapasitesi olan IP65 16 portlu fiber optik bitiş kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Gri / Özelleştirilmiş |
Açık hava fiber dağıtımı için kolay işleme sahip kompakt boyutlu 16 portlu fiber optik terminal kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
24 Çekirdekli Fiber Optik Terminal Kutusu, ABS PC Malzemeden ve FTTH Dağıtımı için 24 Portlu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24B |
| Renk: | Siyah |
24 Core Outdoor IP65 Fiber Optic Terminal Box, FTTH Network Duvar veya direğe monte edilmiş 24 portlu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
24 Core Outdoor IP65 FTTH Drop Kablosu için 24 Portlu Fiber Optic Termination Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
4 Port 4 FTTx Ağ Sistemi için ABS + PC malzemesiyle çekirdek kapalı fiber optik sonlandırma kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-04M |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Dış Fiber Optic Terminal Box 24 Port FTTH Ağları için 120 Fiber Splice Kapasitesi ile IP65 Su geçirmez
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Su geçirmez IP65 Fiber Optic Terminal Kutusu 12 Fiber Kapasitesi ve kolay kurulum için 1x8 PLC Splitter
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

