Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre termination box ] eşleşme 220 Ürünler.
GPON Fiber Optic Terminal Box , 1*8 Splitter Box 8 Ports Water - proofing
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Açık hava Anti UV Fiber Optic Splitter Terminal Box 1*32 SC/APC FTTH 24 portlu Splitter Box
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 60db |
2 Doors KCO-WTB-24A Wall Mount Fiber Optic Terminal Box 12 24 36 48 ports
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo portu |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8 |
Duvar Tipi Fiber Optik Dağıtım Terminal Kutusu Kapalı FTTH FTTB 24port Çift Kapılı
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo portu |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
2port FDB Açık Fiber Optik Terminal Kutusu FTTH IP67 Sugeçirmez 1x2 Bölme Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Açık Fiber Optik Terminal Kutusu UV Koruması ve Yaşlanma Karşıtı Malzeme
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
24 Fiber Hassas Tasarım Fiber Optik Terminal Kutusu Kolay Bakım ve Kapasite Artırır
| Parça Numarası: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
ONU Optik Fiber Dağıtım Kutusu / Optik Sonlandırma Kutusu 24 Çekirdek
| Parça Numarası: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
KCO-FDP-16M Fiber Optik Terminal Kutusu Splice Bağlantı Kutusu 16 Port 1X16 LGX Splitter
| Parça numarası: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS + PC |
| Renk: | Beyaz / siyah / özelleştirilmiş |
Açık Fiber Optik Terminal Kutusu 16 Port 96 Çekirdek KCO-FDP-16M 1X16 LGX Bölücü Kutusu
| Parça numarası: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS + PC |
| Renk: | Beyaz / siyah / özelleştirilmiş |

