Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre termination box ] eşleşme 220 Ürünler.
Waterproof Fiber Optic Terminal Box 12 Fo ODF Closures for FTTB Cables
| Malzeme: | ABS, ABS+PC, plastik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
24 Cores ODF Optical Fiber Termination Box / Distribution Box Rubber Strip
| Malzeme: | ABS, ABS+PC, plastik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
48 Cores LC Duplex 1U Drawer Network Termination Box , Rack Mountable Fibre Termination Panel
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
|---|---|
| İade Kaybı: | 55 dB |
| Bağlayıcı: | LC Dubleks |
KCO-DINRAIL-SC-OM3-12 Din Rail Fibre Optical Splice Terminal Box For Multimode OM3 SC Adapter
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör bağlantı noktaları: | 12 Liman |
KCO-ODP-16B Fiber Optik Terminal Kutusu Dağıtım Bağlantı Kutusu Damla Direnci
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
16 Çekirdek Ftth Fesih Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 16 Kablo Bağlantı Noktaları
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
16 Fiber Mini Splitter Fiber Optic Terminal Box, Dışarıdaki IP65 Koruması için ABS+PC malzemesi ile
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
16 çekirdekli IP65 FTTx ağları için mekanik mühürleme yapısıyla su geçirmez fiber optik terminal kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-NAP-0216S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH IP65 Dışarıda 24 çekirdekli fiber optik terminal kutusu, bloksuz bölücü ve 24 port kapasitesi
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-ODB-0424X |
| Renk: | Gri, Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Indoor Rack Mountable Fiber Optic Terminal Box For FTTH GPON EPON
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör bağlantı noktaları: | 12 Liman |

