Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre termination box ] eşleşme 220 Ürünler.
Kapalı FTTH FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Kablo Bağlantı Noktaları Çelik Bant Malzemesi KCO-ODB-48A
| Malzeme: | Çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo bağlantı noktası |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
KCO-ODB-72A 72 Port Fiber Optik Terminal Kutusu 96 Fiber Duvar Kutup Dağı Metalik Tipi
| Malzeme: | Çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo bağlantı noktası |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
FTTH ve FTTB Uygulamaları için 2 Çekirdekli 1 Portlu LC Quad Port Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
FTTH Çözümleri için 1 Port SC Simplex ve LC Duplex ile İç Mekan Duvara Monte Fiber Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
Duvar Montajı Dışarıda IP65 için SMC ABS malzemesi ile 48 Port Kapasitesi Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | SMC, ABS/ ABS + PC isteğe bağlıdır |
|---|---|
| P/N: | KCO-SMC-32G |
| Renk: | Beyaz Gri |
16 Port FTTH Drop Kablo Port Fiber Access Terminal Box 16 Fiber Kapasitesi ve ABS + PC malzemesi
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH Uygulamaları için 0,15dB Ekleme Kaybı ve 55dB Dönüş Kaybına Sahip 2 Fiber Kapasiteli Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
2 Fiber Kapasitesi 0.15dB Ekleme Kaybı ve 55dB Dönüş Kaybı ile Fiber Optik Terminal Kutusu İçi Kapalı Bitiş Kabineti
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
FTTx Ağları için 220x140x55mm Boyutlu 16 Port Kapasitesi IP55 Kapalı Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-0116S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Multi-Operator Fiber Optic Terminal Box FTTH Indoor 48 Port SC Simplex 6 Tepsisi ve 450x180x150mm Boyutları ile
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

