Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre termination box ] eşleşme 220 Ürünler.
Dış ve İç Mekan Kullanımı için ABS+PC Malzemeli IP65 Korumalı 48 Port Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
48 Cores LC Single Mode Pigtails Drawer Fiber Optic Terminal Box Slide Patch Panel
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
|---|---|
| İade Kaybı: | 55 dB |
| Bağlayıcı: | LC Dubleks |
Outdoor Water Proofing 8 Cores Fiber Optic Splitter Terminal Box FTTH FTTB KCO-FDB-8C
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
72 Ports SMC Fiber Optic Terminal Box , Outdoor Wall Pole Mount Ftth Distribution Box Cross Cabinet
| Malzeme: | SMC |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 6 kablo bağlantı noktası |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x32, 1x64 |
Indoor Fiber Optic Terminal Box , Drop Cable Protection Box Adapter Box 1 Cores SC / APC
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör: | SC, LC, FC |
ABS Drop Cable Protection Optical Termination Box For Heat Shirk Tube 60mm
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör: | SC, LC, FC |
Fiber Optic Accessories 24 Fiber Optic Terminal Box Splice Tray Grey Color
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Renk: | Beyaz Gri |
| Kapasite: | 12/24 çekirdek |
Wall Mount FTB OTB 8 Ports Fiber Optic Terminal Box FTTH GPON EPON KCO-FTB08D
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8 |
FTTH CATV 1*32 Ayırıcı 24 Port Fiber Optik Terminal Kutusu FDB Kutusu Su Geçirmez SC LC FC ST
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 60db |
LC Dubleks Fiber Optik Ön Panel FTTH Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |

