Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre termination box ] eşleşme 220 Ürünler.
16 Port Fiber Optic Termination Box, 1x16 PLC Splitter Kapasitesi ve Huawei Mini SC Bağlantısı ile FTTx Ağları
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-NAP-0216S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
24 Port Fiber Optic Terminal Box with ABS+PC Material for Wall or Pole Mount Outdoor IP65 Enclosure (Devre veya direğe monte dış kapak için ABS+PC malzemesi ile 24 port Fiber Optic Terminal Box)
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-ODB-0424X |
| Renk: | Gri, Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
55 DB Dönüş Kaybı Fiber Optik Terminal Kutusu / Ağ Sonlandırma Kutusu ABS Ve PC Malzemesi
| Malzeme: | ABS + PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
FDB Optik Terminal Fiber Duvara Montaj Fiber Sonlandırma Kutusu FTTH FTTB KCO-ODB-48A 48 Çekirdek
| Malzeme: | Çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo bağlantı noktası |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
Dış Cephe Duvara Monte Metalik Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 72/96 Çekirdek
| Malzeme: | Çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo bağlantı noktası |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
FTTH FTTA için 16 Çekirdek Fiber Optik Terminal Kutusu Duvara Monte Edilebilir
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0216H-YP |
| Başvuru: | FTTH, FTTA |
4 Portlu İç Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu, ABS+PC Malzeme ve SC/FC/ST/E2000/LC Adaptörlerle 210x110x30mm
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-04W |
| Renk: | Beyaz Gri |
Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Patch Panel Rack Mounted 1U
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
KCO-FTB16D Duvar Montajlı Fiber Optic Terminal Kutusu SC/APC Adaptörü ve Pigtail ile FTTH için 16 Port
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 |
KCO-DIN-SC-SM-06 Fiber Optik Din Ray Terminal Kutusu Tek Modlu SC 6 Portlu FTTH GPON
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör bağlantı noktaları: | 6 Liman |

