Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fibre termination box ] eşleşme 220 Ürünler.
KCO-WTB-24A Wall mountable optical termination box 24 ports With SC/APC Pigtail
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo portu |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8 |
16 Çekirdek Duvara Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
FTTH projeleri için çelik bant yapısı ile iç duvar monte mini boyutlu fiber optik terminal kutusu
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 1 kablo bağlantı noktası |
| Ayırtcı: | 1x2, 1x4 |
8 Port Duvar Montajı IP55 Koruması ve Metal Siyah Dönüşümü ile Kapalı Fiber Optik Bitiş Kutusu
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Ayırtcı: | 1x2, 1x4 |
Duvar Montajlı FTTH Uygulamaları için SC/APC Duplex Adaptörü ile 8 Core Fiber Optic Terminal Box FTB
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 1 kablo bağlantı noktası |
| Ayırtcı: | 1x2, 1x4, 1x8 |
Dış Mekan IP65 Fiber Optik Sonlandırma Kutusu, 48 Portlu ve Duvar veya Direk Montajı için 1*32 2*32 Ayırıcı ile
| Malzeme: | ABS, ABS+PC, SMC |
|---|---|
| P/N: | KCO-ODP-32G |
| Renk: | Beyaz Gri |
KCO-FTB-02N 2 Port 2 Core Fiber Optic Termination Box FTTH Indoor Face Plate Socket IP55 SC/UPC SC/APC için sınıflandırılmıştır
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-02N |
| Renk: | Beyaz Gri |
2 Fiber IP-45 Kapalı Fiber Optic Terminal Box FTTH Uygulamaları için Duvar Montajı FTB
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
16 çekirdekli IP55 koruması ve iç duvar montajı için 1x16 PLC Splitter ile Fiber Optic Terminal Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-0116S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH ağları için 48 Port İçeride IP55 Su geçirmez Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

