Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ outdoor terminal box ] eşleşme 245 Ürünler.
FTTx Ağları için ABS+PC Malzemeli ve OptiTap Mini SC Konnektörlü 10 Port Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Renk: | Siyah |
4 Bağlantı Noktalı MST Kutusu Çok Bağlantı Noktalı Servis Terminal Kutusu 5G FTTA Dielektrik Saplama Fiber Hub Kutusu
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-04C |
| Renk: | Siyah |
Uzay Tasarruflu Fiber Optik Terminal Kutusu IP65 Koruma Seviyesi Kolay Kurulum
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
KCO-ODB-72A 72 Port Fiber Optik Terminal Kutusu 96 Fiber Duvar Kutup Dağı Metalik Tipi
| Malzeme: | Çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo bağlantı noktası |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
48 Cores LC Duplex 1U Drawer Network Termination Box , Rack Mountable Fibre Termination Panel
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
|---|---|
| İade Kaybı: | 55 dB |
| Bağlayıcı: | LC Dubleks |
KCO-FTB16D Duvar Montajlı Fiber Optic Terminal Kutusu SC/APC Adaptörü ve Pigtail ile FTTH için 16 Port
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 |
FTTH CATV 1*32 Ayırıcı 24 Port Fiber Optik Terminal Kutusu FDB Kutusu Su Geçirmez SC LC FC ST
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 60db |
FTTx Ağları için 1*8 PLC Ayırıcı ile 12 Port Dış Mekan IP65 Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0212X |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
2U 48 Çekirdekli Fiber Optik Terminal Kutusu, SC LC FC ST E2000 Konnektörleri ve Özelleştirilebilir Logo
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*2U |
4U çekmece Tipi 96 Port Rack Mount Fiber Optic Termination Box 485*300*4U Boyutları ile
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*4U |

